Oferta

Spółka Finanse Format sp. z o.o. jest podmiotem specjalizującym się w usługach związanych z rynkiem kapitałowym i pozyskiwaniem finansowania dłużnego.

Pozyskujemy żródła kapitału na rozwój i wykup przedsiębiorstw, doradzamy i prowadzamy  cały proces upublicznienia, począwszy od przekształcenia podmiotu w spółkę akcyjną, aż do debiutu na rynku. Dobieramy właściwą formę i strukturę finansowania, pomagamy w zwiekszeniu efektywności zarzadzania przedsiębiorstwem.  

Ponadto celem naszej działalności jest  szeroki zakres doradztwa finansowego, prawnego i biznesowego dla podmiotów ubiegających się o wejście na rynek kapitałowy, jak i funkcjonujących już na nim.    

Przeprowadzamy procesy sprzedaży spółek, restrukturyzacji firm, a także  przejęcia i połączenia spółek z innymi podmiotami. 

Doradzamy w doborze odpowiedniego finansowania dłużnego. Odwiedzając klientów, pomagamy skompletować dokumenty, analizujemy sytuację ekonomiczno – finansową celem doboru najkorzystniejszej oferty banku. Przygotowujemy biznes plany, projekcje finansowe, wnioski kredytowe wraz z załącznikami, wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Wspieramy, doradzamy firmom w przygotowaniu i przeprowadzeniu restrukturyzacji zadłużenia.

Aktualności

Newsletter 7 - zmiany w roku 2019

2020.01.02

Newsletter
Plik do pobrania

Prezentacja - Nowe obowiązki emitentów NewConnect - MAR

2016.12.30

Prezentacja
Plik do pobrania

Newsletter 6 - podsumowanie 2015 roku

2015.12.31

Newsletter
Plik do pobrania